Korduma kippuvad küsimused

Üks koht kahekohalises toas jagad oma tuba toanaabriga ning boksis on veel üks tuba kahele tudengile. Tualett, dušš ja köök on jagatud maksimaalselt nelja üürniku vahel.

Kaks kohta kahekohalises toas on oma tuba ning boksis on veel üks tuba kahele tudengile. Tualett, dušš ja köök on jagatud maksimaalselt nelja üürniku vahel.

Üks koht ühekohalises toas nimetatakse korteri tüüpi elamispinda, kus on üks tuba ühele inimesele, kööginurk, dušš ja WC asuvad ühes ruumis. Üliõpilaselamus on 4 ühekohalist boksi.

Kolmekohaliseks boksiks nimetatakse korteri tüüpi elamispinda, kus on üks kolmekohaline tuba, ühine köök, dušš ja WC asuvad ühes ruumis. Antud variant on sobilik kolmele omavahel tuttavale inimesele. Üliõpilaselamus on kaks 3-toalist boksi.

Pereboksiks nimetatakse korteri tüüpi elamispinda, kus on kaks tuba kokku kolmele inimesele, kööginurk, dušš ja WC asuvad eraldi ruumis. Üliõpilaselamus on 4 pereboksi.

Külaliskorter
Korteris on privaatne kööktuba ja magamistuba, privaatne tualett ja duširuum.

Harjutusruum 
Spetsiaalselt kohaldatud heli neelavate seinte- ja lagedega möbleerimata ruumid tudengitele pillimängu harjutamiseks. Sobilikud ka sõpruskonnale, kes kordamööda harjutamas saavad käia. Harjutusruume on 7 tk, asuvad hoones keldrikorrusel paremas tiivas, suurusega 15 – 25 m2. Ruumide väljarentimise tasu on ruutmeetripõhine, rendiperiood on min. üks kuu.

Ateljee 
Ateljeepinnad tudengitele. Ruumid on möbleerimata, põrand kaetud PVC- ga ja varusatud kraanikausi ning trapiga põrandas. Sobilikud ka mitmele õpilasele koos kasutamiseks. Ateljeesid on 15 tk, asuvad hoones keldrikorrusel vasakus tiivas, suurusega 17 – 40 m2. Ruumide väljarentimise tasu on ruutmeetripõhine, rendiperiood on min. üks kuu.

Pangaandmed
OÜ Muusa Majutus
IBAN: EE851010220106465018
BIC EEUHEE2X
AS SEB Pank Tornimäe 2, Tallinn 15010

Olmetarbed, koristusvahendid
Üliõpilaselamusse elama asudes tuleb endal muretseda või kodunt kaasa võtta voodiriided, nõud, potid-pannid. Samuti lapid, harjad, puhastusvahendid.

Kui uksevõti/distantskaart on kadunud
Uue võtme või kaardi saab avalduse alusel. Omaalgatuslikult lukufirmas teha lastud võtmekoopiad me ei aktsepteeri. Kaotatud võtmed-kaardid tuleb kinni maksta (summa lisatakse üüriarvele), ka siis, kui olete langenud varguse ohvriks.

Kui uksevõti on jäänud tuppa
Vastuvõtu aegadel saab varuvõtme kontorist. Väljaspool tööaega pöörduda ööpäevaringselt turvateenistuse Forus Security poole abinumbril 1899 või + 372 619 1899. Võtmed väljastatakse dokumendi alusel.
Teenuse hind 36€

Kuhu pöörduda avariide ja rikete korral?
Avariidest ja kohest lahendust nõudvatest probleemidest tuleb teavitada ööpäevaringselt telefonil 52 73 692. Pisiremonttööde vajadusest ( katkised ukselukud, läbipõlenud pirnid, ummistused jne ) tuleb teada anda kas läbi e- süsteemi või edastada teade Muusa Majutuse üldisele e-posti aadressile info@yhikas.ee

Turvalisus. Korrarikkumised. Tuleohutus.
Üliõpilaselamus ei ole valvureid. Turvalisuse eest kannab ööpäevaringselt hoolt Forus Security turvateenistus. Sekkumist nõudvate korrarikkumiste, öörahu häirimise või mõne muu elanikke ohtu seadva või häiriva juhtumi puhul tuleb helistada Forus Security abinumbrile 1889 või + 372 619 1899 ja teatada juhtunust. Ühiselamu ja Forus Security turvateenistuse töötajatel on õigus küsida maja elanikelt isikuttõendavat dokumenti. Seda ainult töötõendi esitamisel. Forus Security turvatöötajad kannavad vormi. Korduvast öörahu rikkumisest või sisekorra eeskirjade eiramisest palume teada anda info@yhikas.ee. Elanikelt palume tähelepanelikkust.
Ärge laske enda järel sisse tundmatuid isikuid, veenduge et sulgesite enda järel ukse.
NB! Läbipääsukaartide programmist on võimalik jälgida elanike kaartide kasutust ja liikumist majas.
Kui läbipääsusüsteemide- ja kaartide töös esineb häired, tuleb vastuvõtuaegadel teavitada sellest tel. 59 181 442 või info@yhikas.ee
NB! Ärge põhjustage oma tegevusega tuletõrjehäire rakendumist, millega kaasneb peaaegu alati tuletõrje väljasõit ja võimalikud sanktsioonid häire põhjustajale.

Parkimine
Ühiselamu territooriumil on parkimine tasuline. Parklas on 60 parkimiskohta. Parkla on avatud ööpäevaringselt. Parklasse sisse- ja väljasõit toimub ainult F.Kuhlbarsi tänava poolsest küljest. Tasulise parkimise koha saamiseks tuleb esitada kirjalik taotlus, kus tuleb ära märkida nimi, toa- ning auto registreerimisnumber. Seejärel aktiveeritakse Teie parklasse sissepääsu õigus.

Rattaparkla
Rattaparkla asub üliõpilaselamu keldrikorrusel, ruumis 021.

Kui kaardilugeja ei reageeri enam läbipääsukaardile
Administratsioonist saab vastuvõtuaegadel uue kaardi. Lõhutud kaardid tuleb kinni maksta.